JAK TO U NÁS PROBÍHÁ...

Prosíme o pečlivé přečtení příloh jak to u nás probíhá, volné termíny a ceník na www.zviretice.com.

V našich prostorách si opravdu zařídíte, přizpůsobíte a uskutečníte vše s​ami​ tak, jak jen si přejete. S Vaším cateringem, s Vaší floristkou, s Vaší hudbou, s Vaším vínem, ...

Požádáme Vás, abyste nám v případě zájmu napsali na zviretice@email.cz.

Po výběru volného termínu se setkáme a Vy si prohlédnete celý hotel s areálem. Seznámíme Vás s jeho možnostmi a Vy nám následně po prohlídce napíšete, zda u nás Vaši událost chcete uskutečnit.

Prohlídka je možná od pondělí do čtvrtka, ostatní dny jsou vyhrazeny pro zarezervované klienty a jejich přípravu, akci a ukončení. Od října do května jsou prohlídky možné i v pátek, sobotu a v neděli.

Pokud jste se po prohlídce rozhodli uspořádat Vaši událost u nás, pak nás oslovíte s žádostí o závaznou rezervaci. Do doby potvrzení rezervace z naší strany se termín, o který máte zájem, jeví jako nezarezervovaný. Pokud jiný zájemce zarezervuje termín dříve než Vy, nabídneme Vám jiný.

Současně s potvrzením rezervace termínu Vám zašleme Smlouvu o nájmu a fakturu na rezervační poplatek. Uhrazený rezervační poplatek Vám bude odečten z celkové částky při platbě za pronájem a služby 14 dní před Vaší událostí. Pokud fakturu za rezervaci do 14 dnů od vystavení neproplatíte, rezervace termínu se z Vaší strany považuje za zrušenou.

Do doby Vaší události může z Vaší strany dojít ke z​měnám ​v již Vámi vybraných prostorách či službách, proto lze smlouvu nejpozději 14 dní před Vaší událostí upravit ​dodatkem ​podle skutečně požadovaných prostor a služeb. Ale i přímo ve dnech Vaší události lze prostory a služby doplnit, protože u nás jste v průběhu pronájmu jen Vy a Vámi nepronajaté prostory jsou Vám stále k dispozici.

Pokud se rozhodnete, že si přejete rezervaci termínu z​rušit,​ požádáme Vás o zaslání informace ​o zrušení​ co nejdříve. ​V případě již uhrazeného rezervačního poplatku se tato částka ​nevrací.

Pokud máte termín od nás zarezervovaný pro s​vatbu, ​doporučujeme si jej z​arezervovat ​na Městském úřadě Bakov nad Jizerou – matrika.​

Součástí ​nádvoří​ je jeho ohraničení a návštěvníci a jiní nájemci hradní zříceniny, například i případné další svatby v areálu hradu, využívají cesty mimo Vámi pronajatý areál. Po dohodě s Městským úřadem v Bakově nad Jizerou si můžete pronajmout i areál hradní zříceniny.

Vámi vybrané prostory si můžete ​připravovat ​den nebo více dní předem, například pro stavbu velkých stanů, od 6.00h nebo 12.00h a ​ukončit​ den poté do 12.00h či 18.00h dle Vašeho výběru.

Hotelové ​pokoje ​jsou u nás k pronájmu na jednu noc od poledne do následujícího poledne. Lze si též přiobjednat pokoje na více nocí před Vaší událostí.

...jen Vy a hrad...

89